• Saat ini anda mengakses IndoForum sebagai tamu dimana anda tidak mempunyai akses penuh untuk melihat artikel dan diskusi yang hanya diperuntukkan bagi anggota IndoForum. Dengan bergabung maka anda akan memiliki akses penuh untuk melakukan tanya-jawab, mengirim pesan teks, mengikuti polling dan menggunakan feature-feature lainnya. Proses registrasi sangatlah cepat, mudah dan gratis.
    Silahkan daftar dan validasi email anda untuk dapat mengakses forum ini sepenuhnya sebagai anggota. Harap masukkan alamat email yang benar dan cek email anda setelah daftar untuk validasi.

Mendengar muzik,rehatkan minda kalian?

ShahrulIzzuwan

IndoForum Newbie F
No. Urut
161440
Sejak
6 Jan 2012
Pesan
21
Nilai reaksi
0
Muzik (music) bisa memberi ketenangan jiwa dan minda kita.. Ini udah t'bukti kerana bila kalian mendengar muzik atau lagu di kala t'tekan atau stress,muzik mampu mengurangkan kekusutan fikiran kalian secara automatis..

Makanya itu,Alang2 tu,aku jemput kalian semuanya,ayuh watch n k0men VIDEO2 aku bermain gitar/menyanyi di channel YouTube aku.. Kalau ada yg tak pakai baju or cuma pake boxer je tu dimaafin ya..hikhik =P Tp suara aku nggak la sedap banget.. Klik link YouTube aku ni, Kanal shahrulizzuwan - YouTube

Hai kwn2 IF semua.. Drpd k0rg bosan xtau nk buat ape,j0m layan VIDEO2 aku kt YouTube bermain gitar/berkaraoke.. Kalau ada yg tak pakai baju atau cuma pakai boxer je tu sorry la..hehe.. Tp suara aku ni tak la sedap mana.Gitar pun baru2 nk belajar.Ada salah silap tolong tunjukkan =D Klik link YouTube aku ni, Kanal shahrulizzuwan - YouTube

Tolong aku ya..

Pd temen2 yg baik hati,sy minta tolong temen2 yg ada akaun YouTube, minta LIKE video sy ya..

URL Pendek:

| JAKARTA | BANDUNG | PEKANBARU | SURABAYA | SEMARANG |

Back
Atas.